Ринок «автомобільного секонд-хенду» встановив новий рекорд в Україні – Укравтопром

В Україні продовжують зростати продажі вживаних автомобілів, повідомляє асоціація «Укравтопром». Так, у липні продажі «секонд-хенд» автомобілів становили дев’ять тисяч 800 одиниць.

Таким чином, частка імпортованих вживаних автомобілів на первинному ринку складає вже понад 59%, додають в «Укравтопромі».

Асоціація зазначає, що для ринку вживаних автомобілів це новий рекорд, попередній був поставлений місяцем раніше, коли частка машин, що були в експлуатації, в первинних реєстраціях досягла показника в 58%.

Читайте також: «Рено» чи «Тесла» – що першим почнуть робити в Україні?

Загалом з початку року українські номери отримали понад 50 тисяч легкових авто з пробігом, ввезених з інших країн, що на 84% більше ніж за аналогічний період минулого року.

У травні «Укравтопром» повідомляв про рекордний спад виробництва автомобілів в Україні за останні десять років. Наразі автомобільні заводи випускають у 90 разів менше транспортних засобів, аніж у 2008-му.

Асоціація автовиробників України «Укравтопром» створена в 1997 році, її засновниками є понад 20 підприємств.напишіть відгук: